Що робити? Якщо Ви помітили, що фари Вашого автомобіля мають дрібні подряпини і помутніли, прийшов час їх відновлювати.

Ми готові допомогти! Ми здатні повернути відмінний вид навіть самій помутнілої фарі. При поліруванні з фар знімається пошкоджений мікрошар пластика (полікарбонату). В результаті полірування фари набувають прозорість, зовнішній вигляд радує око, світло фар стає розмитим, набуває правильну геометрію і поліпшену яскравість, значно поліпшується освітлення дороги, знижується втома очей при їзді в нічний час доби і важливо - безпека їзди.

Для того, щоб закріпити досягнутий результат, відполіровані фари ми рекомендуємо забронювати прозорою, антигравійної, захисною плівкою американського виробництва Venture Shield. В даний час це найбільш ефективний захист від механічного впливу, що в свою чергу дозволить заощадити Ваші витрати на полірування в майбутньому.

Бронювання фар

Хотілося б відзначити, що найбільш ефективно і менш затратно здійснити бронювання оптики (фар) відразу, після покупки нового автомобіля, не допускаючи первинних ушкоджень у процесі експлуатації.

Бронювання фар – це нанесення на них спеціальної захисної плівки. Дана плівка володіє високою еластичністю на клейовий основі. Повністю прозора. Завдяки своїй пластичності, матеріал прекрасно повторює форму поверхні фари. Така плівка здатна вберегти оптику від помутніння і елементи кузова автомобіля від потертостей, відколів і дрібних подряпин.

Фахівці компанії ТОВ «Елефант» рекомендують Вам скористатися послугою бронювання і захистити наступні елементи кузова автомобіля, які підлягають інтенсивним впливам навколишнього середовища і механічних пошкоджень: