м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 89 (колишня Академіка Вільямса)

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ — Nissan Juke

РОЗМІРИ НОВОГО NISSAN JUKE
Новий Nissan JUKE створений для того, щоб відповідати вашому стилю життя: він більший і просторіший, ніж попередній Nissan JUKE, і може перевозити більше багажу, ніж будь-коли.

ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА — 4210 ММ

Колісна база — 2636 мм

Загальна ширина — 1983 мм (з дзеркалами)

Загальна висота — 1595 мм

ОБ’ЄМ БАГАЖНИКА — 422 ЛІТРІВ

Максимальна довжина багажника — 1477 мм

Максимальна ширина багажника — 1249 мм

Максимальний об’єм багажника разом зі складеними сидіннями другого ряду — 1305 л

ДВИГУН І КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Новий Nissan JUKE — це якісно нові технічні характеристики завдяки легкому та водночас потужному бензиновому турбодвигуну (114 к.с.). Удосконалена система зниження тертя і турбокомпресор з електронним управлінням забезпечують миттєву реакцію, в той час як ЕКО-режим дозволяє значно скоротити витрати пального.

Вибирайте між 6-ступінчастою механічною коробкою передач або вдосконаленою новою автоматичною 7-ступінчастою коробкою передач DCT з подвійним зчепленням Dual Clutch Transmission.

6-СТУПІНЧАСТА МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ
Відчуйте дорогу по-справжньому. 6-ступінчаста механічна коробка передач нового Nissan JUKE вирізняється швидкою реакцією при перемиканні передач, завдяки чому кожна поїздка приносить лише задоволення.
7-СТУПІНЧАСТА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ (DCT)
Миттєва реакція. 7-ступінчаста коробка передач нового Nissan JUKE з подвійним зчепленням (DCT) працює як традиційний автомат, забезпечуючи легке водіння. DCT відрізняється бездоганною реакцією, забезпечуючи плавне і швидке перемикання та високу якість їзди.

ПЕРЕМИКАЧІ НА КЕРМІ
Миттєве перемикання передач. Вдосконалена 7-ступінчаста трансмісія DCT нового Nissan JUKE оснащена перемикачами, встановленими на кермі, що дозволяє змінювати передачі, не відриваючи рук від керма.
ЕКО-РЕЖИМ / СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ
Виберіть ECO для підвищення економічності, Standard — для кращого балансу між паливною економічністю і динамічністю, або Sport — для максимально гострих відчуттів.

ГОТОВИЙ ВМІСТИТИ ВСЕ НЕОБХІДНЕ

Новий Nissan JUKE — це доказ того, що ви можете змішувати задоволення з практичністю. Автомобіль був розроблений таким, щоб вам було легше складати та діставати свої речі, а також легко перевозити габаритний або громіздкий багаж, наприклад, меблі або валізи. Об’єм багажника нового Nissan JUKE становить 422 літри — достатньо місця для зберігання сумок, покупок і багато чого іншого.

Nissan JUKE — місця вистачить і для пасажирів, і для багажу!

РОЗДІЛЬНІ ЗАДНІ СИДІННЯ ЯКІ СКЛАДАЮТЬСЯ 60/40

БАГАЖНА ПОЛИЦЯ

ПІДЛОКІТНИК З МІСЦЕМ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

USB РОЗ’ЄМИ ДЛЯ ЗАРЯДКИ В ПЕРЕДНІЙ ТА ЗАДНІЙ ЧАСТИНІ АВТОМОБІЛЯ

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Спасибо! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!


Зв'язатися з консультантом

Вітаю. Яке у вас питання?