Новий Nissan Qashqai
Довершений кросовер*

АБСОЛЮТНО НОВИЙ NISSAN QASHQAI

Nissan Qashqai

MILD HYBRID

Nissan Qashqai з технологією Mild Hybrid

Гібридна технологія дає змогу ефективніше заощаджувати пальне, покращуючи ваше задоволення від керування кросовером.

Абсолютно новий Qashqai

Комплектації та ціни

Детальна інформація про комплектації та ціни абсолютно нового кросовера Nissan Qashqai.

Nissan Qashqai Visia

1/5 Qashqai Visia

LED фари, Задні датчики паркування, 7" цифровий дисплей на панелі приладів, Інтелектуальний круїз-контроль, Пакет систем активної безпеки

Nissan Qashqai Acenta

2/5 Qashqai Acenta

17" легкосплавні диски, Система безключового доступу I-key, Двозонний клімат-контроль, 8" сенсорний екран, Камера заднього виду

Nissan Qashqai N-Connecta

3/5 Qashqai N-Connecta

18" легкосплавні диски алмазної різки, Передні та задні датчики паркування, 4 камери кругового огляду, 9" сенсорний екран, Фонова ілюмінація центральної консолі

Nissan Qashqai Tekna

4/5 Qashqai Tekna

LED фари із системою адаптивного світла, Сидіння зі вставками з екошкіри, Проекційний дисплей на лобовому склі, Сенсорний електропривід багажних дверей, Бездротовий зарядний пристрій для смартфона

Nissan Qashqai Tekna+

5/5 Qashqai Tekna+

19" легкосплавні диски, Сидіння зі шкіри преміум якості, Передні сидіння з функцією масажу, Преміум аудіосистема Bose® Audio System, Пам'ять налаштувань водія (сидіння, дзеркала, аудіо)

ДИЗАЙН

І знову його дизайн перевершує будь-які очікування

Новий Nissan Qashqai, який завжди пропонує надсучасний дизайн, дарує нове уявлення про те, яким має бути кросовер із його потужними пропорціями, оновленими LED фарами та масивними дисками. А завдяки широкому вибору кольорів ви зможете знайти саме той, що вирізнятиме вас серед інших.

Абсолютно новий Qashqai

Порівняння комплектацій

Порівняйте комплектації Nissan Qashqai, щоб знайти ту, яка найкраще пасуватиме саме вам.

Nissan Qashqai
Інтер'єр нового Nissan Qashqai

ІНТЕР’ЄР

Практичність абсолютно нового Qashqai захоплює

Ви будете в захваті від салону і сидіння водія з масажем, оздоблених шкірою преміум-якості, нового цифрового дисплею та розширених можливостей зв‘язку. А завдяки новому інтер'єру Ви відчуєте свободу і необмежений простір.

Абсолютно новий Qashqai

Спеціальні пропозиції

Дізнайтесь більше про спеціальні пропозиції нового Nissan Qashqai.

Nissan Qashqai

ДОПОМОГА ПІД ЧАС РУХУ

Nissan Intelligent Mobility

З технологією Nissan Intelligent Mobility ви почуватиметеся більш впевнено, постійно залишаючись на зв’язку зі світом. Вам завжди буде відомо, які події відбуваються навколо вас, і навіть зможете отримати додаткову допомогу, коли вона вам знадобиться.

Nissan Qashqai

1/3 Проекційний Head-Up дисплей 10,8"

Проекційний дисплей розміром 10,8" відображає дані щодо обмеження швидкості в полі зору водія за допомогою проектування зображення на лобове скло. [*]

Nissan Qashqai

2/3 Цифрова панель приладів розміром 12,3"

Завдяки широким можливостям у налаштуваннях цифрова панель приладів діагоналлю 12,3 дюйма може пристосовуватися до ваших індивідуальних потреб.

Nissan Qashqai, інтелектуальна система контролю рядності руху, 3D

3/3 Технології для безпеки й підтримки під час руху

Цілий комплекс технологій, що відстежують ситуацію навколо вас

Nissan Qashqai

1/3 Проекційний Head-Up дисплей 10,8"

Проекційний дисплей розміром 10,8" відображає дані щодо обмеження швидкості в полі зору водія за допомогою проектування зображення на лобове скло. [*]

Кольори та розміри нового Nissan Qashqai

Кольори та розміри

Кольори та розміри

Більше варіантів кольорів ніж у будь-якого іншого кросовера та нові двоколірні комбінації, які вражаюче підкреслюють лінії кузова. Адже Qashqai завжди вирізнявся серед інших.

ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ

Залишайтеся на зв’язку зі світом

Завдяки можливостям підключення весь світ міститься буквально на кінчиках ваших пальців… або ж оживає зі звучанням вашого голосу. Удосконалене підключення до смартфона та бездротове заряджання спрощують життя водія.

Nissan QQ, телефон у руці

1/3 ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СПОВІЩЕННЯ

Отримуйте сповіщення, коли ваш автомобіль покидає географічну зону, перевищує швидкість тощо. [*]

Nissan Qashqai: бездротове заряджання

2/3 СЛУЖБИ ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО КЕРУВАННЯ

З мобільним додатком NissanConnect Services [*] ви можете віддалено замикати та відмикати свій автомобіль, вмикати фари й керувати сигналом.

Nissan QQ, панель керування

3/3 УДОСКОНАЛЕНІ МАПИ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ АКТУАЛЬНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОРІГ

Новий Nissan Qashqai допоможе вам спланувати маршрут найкращим чином за допомогою мап TomTom®, у яких ви знайдете найактуальнішу інформацію щодо заторів і завантаженості доріг. [*]

Абсолютно новий Qashqai

Створити свій Nissan Qashqai

Створіть власний Nissan Qashqai в офіційному конфігураторі. Виберіть тип палива, двигун, трансмісію, колір та інші параметри.

Nissan Qashqai

Авто відкрите до замовлення у офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Про наявність авто в салонах дізнавайтеся у офіційних дилерів Nissan в Україні.
Зображення і описи наведені тільки для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків і які не обов'язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям або пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити в стандартну комплектацію (доступні як додаткові опції).
* Під виразом «Довершений кросовер» мається на увазі вдосконалення технічних та візуальних характеристик автомобіля у порівняні з попередньою версією моделі у лінійці Nissan Qashqai.

[1] Розширена функція зупинки/запуску двигуна під час руху накатом доступна лише для версій з автоматичною коробкою передач

[2] Крісла виготовлені частково зі шкіри, частково з ПВХ.

[3] Функція масажу доступна тільки в передніх сидіннях в комплектації Tekna+.

[4] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин і умов. Застосовується обмеження швидкості та інші обмеження. Щодо правил і умов використання технологій Nissan, будь ласка, зверніться до свого дилера Nissan або відвідайте веб-сайт www.nissan.ua

[5] Щоб використовувати служби NissanConnect, вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти в систему за допомогою вашого імені користувача та пароля. Для використання безкоштовного додатка служб NissanConnect вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-карта з підтримкою передавання даних із наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Усі служби залежать від покриття мобільної мережі.

[6] Функції доступні залежно від версії автомобіля: у стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).

[7] Дисплей Head-up — це технологія, за якої корисна інформація проєктується на лобове скло; таким чином водій може зчитувати її, не відводячи погляд від ситуації на дорозі.