м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 89 (колишня Академіка Вільямса)

Дизайн Nissan QASHQAI

НОВА ФОРМА ВИРАЖЕННЯ

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД НОВОГО NISSAN QASHQAI

Qashqai пропонує нове бачення дизайну кросовера з мускулястими пропорціями, палітрою насичених кольорів, що включає пропоновані як опція двоколірні варіанти*, яскраве світлодіодне освітлення*, стильні алюмінієві рейлінги на даху.*

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

СВІТЛОДІОДНІ ЗАДНІ ЛІХТАРІ

ДВОКОЛІРНИЙ КУЗОВ

ДВОКОЛІРНИЙ КУЗОВ

*Доступне оснащення залежить від версії і може входити до стандартної комплектаці або пропонуватися виключно як опція (за доплату).


РОЗМІРИ НОВОГО NISSAN QASHQAI: ЗОВНІ ТА ВСЕРЕДИНІ

А — ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА (4 425 MМ); B — КОЛІСНА БАЗА (2 665 MМ); C — ЗАГАЛЬНА ШИРИНА З ВІДКРИТИМИ ДЗЕРКАЛАМИ (2 084 MM) D — ЗАГАЛЬНА ВИСОТА (1 625 MM)

МІСТКІСТЬ БАГАЖНОГО ВІДСІКУ (504 Л); МАКС. ЗІ СКЛАДЕНИМИ КРІСЛАМИ — VDA (935 Л); A — БАГАЖНИЙ ВІДСІК МАКС. ДОВЖИНА (87 CM); B — БАГАЖНИЙ ВІДСІК МАКС. ШИРИНА (110 CM)


ІНТЕР’ЄР NISSAN QASHQAI

Усе в салоні нового Qashqai викликає відчуття досконалості. Сучасності. Нового рівня. Сучасний стиль та преміальні матеріали довкола викликають відчуття простору. Ергономічний дизайн керма, органів керування та консолі гарантують цілковитий комфорт під час руху, а покращена видимість екрана та бездоганна інтеграція технологій забезпечують відчуття впевненості, пильності та готовності до керування.

ВАШ ОСОБИСТИЙ ПРОСТІР ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУВ НАСТІЛЬКИ ОСОБИСТИМ

Розслабляйтесь на сидіннях ергономічного дизайну з оптимізованою опорою для попереку. Насолоджуйтесь преміальними матеріалами, якісним оздобленням усього салону та сидіннями водія і переднього пасажира з функцією масажу. Тут з’явилась нова центральна подушка безпеки, щоб ви почувалися ще краще захищеними. Новий Qashqai – не просто удосконалена версія. Це відкриття.

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Спасибо! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!


Зв'язатися з консультантом

Вітаю. Яке у вас питання?