м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 89 (колишня Академіка Вільямса)

ПРО КОМПАНІЮ


Автосалон

Компанія Елефант розпочала свою діяльність

14 квітня 1993р., представляючи інтереси японського бренду Nissan Motor Co.  з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Nissan до теперішнього часу.

Найкращій дилер України у сфері обслуговування NSSW (Nissan Sales and Service Way). Зразкове та найефективніше підприємство в Одеському регіоні, про що свідчать наші багаторічні досягнення, нагороди та визнання клієнтів.

Кваліфіковані менеджери відділу продажу нових автомобілів нададуть консультацію щодо будь-якого Вашого запиту кожен день та у будь-який зручний час для Вас.

Співробітники салону зроблять придбання автомобіля не просто приємною покупкою, але й ще з вигодою для Вас, оскільки в дилерському центрі активно працює програма Trade In – обміняй старий автомобіль на новий та трохи доплати.

Та програма лояльності для постійних клієнтів?

Ми — це надійна компанія, яка ціную своїх клієнтів!


Сервiс

Сервісне обслуговування у дилерському центрі – це зразкове , дбайливе, уважне відношення кваліфікованих фахівців сервісу до кожного клієнта.

Вам гарантовано своєчасне визначення несправності та найефективніше виконання робіт з урахуванням всіх встановлених технічних норм обслуговування автомобілів Nissan.

Сертифікований дилер з обслуговування електромобілів. Співробітники станції на постійній основі підвищують кваліфікацію в навчальних центрах Nissan України та Європи.

Компанія має статус HUB дилера, здійснює замовлення та постачання оригінальних запасних частин та аксесуарів з Європейського складу, підтримуючи гарантією 1 рік.

Станція сервісного обслуговування виконує всі види робіт:

  • технічне обслуговування,
  • діагностичні роботи,
  • сервісне обслуговування,
  • встановлення дообладнання,
  • кузовний ремонт
  • розвал-сходження (регулювання установки кутів)

Прагнемо бути корисними для Вас завжди!

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Спасибо! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!


Зв'язатися з консультантом

Вітаю. Яке у вас питання?