м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 89 (колишня Академіка Вільямса)

Технології — Nissan X-TRAIL

НОВИЙ NISSAN X-TRAIL ІЗ ТЕХНОЛОГІЄЮ E-POWER — НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ.

Хто ж знав, що електрична тяга може приносити стільки захоплення? Абсолютно новий Nissan X-TRAIL поєднує в собі дві передові унікальні технології, які забезпечують більш чутливу, тиху та продуктивну їзду порівняно з традиційним бензиновим двигуном [a]. Унікальні технології X-TRAIL відрізняються від традиційного гібрида. З акумулятором, який заряджається від бензинового двигуна, не потрібно шукати джерело живлення. А доступний повнопривідний Nissan з технологією e-4ORCE забезпечує ще більш контрольоване й стабільне керування.

E-POWER

ВИБИРАЙТЕ УНІКАЛЬНУ ТЕХНОЛОГІЮ, ЯКА НЕ ПОТРЕБУЄ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО МЕРЕЖІ. ЦЕ E-POWER ВІД NISSAN

Завжди готовий до пригод: немає потреби підключатися до мережі
Завдяки технології e-POWER інновації не зупиняються ні на мить. Nissan e-POWER — це унікальна електрифікована технологія, яка виходить за межі традиційних гібридів. Nissan e-POWER забезпечує чутливу й тиху роботу електродвигуна на акумуляторі, що постійно заряджається від економічного бензинового двигуна [a]. Вам не потрібно шукати мережу для підключення й заряджання — насолоджуйтеся комфортним пересуванням містом без зайвих турбот.
E-4ORCE

ЕЛЕКТРИФІКОВАНИЙ ДОСВІД КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ. E-POWER З ПОВНИМ ПРИВОДОМ. ЦЕ E-4ORCE ВІД NISSAN

e-POWER з технологією повного приводу e-4ORCE
Ви та ваші пасажири отримаєте максимальне задоволення від поїздки завдяки потужному, плавному рухові електрифікованого автомобіля. Nissan e-4ORCE — це унікальна електрифікована технологія повного приводу, яка забезпечує ідеальний баланс між потужністю та неперевершеною контрольованістю. Ще краще зчеплення з дорогою, ще більша стабільність.

Перемикач e-Shifter
Чудово сконструйований перемикач e-Shifter дає змогу перемикати режими роботи X-TRAIL: режим D (Drive) пропонує покращений контроль двигуна, а в режимі B (Brake), доступному на e-POWER і e-4ORCE, ви отримуєте поліпшену зарядку акумулятора.

Плавність і стабільність руху, де б ви не сиділи
Під час прискорення, гальмування та проходження поворотів. Кожен маневр впливає на стабільність руху автомобіля. Новий повнопривідний Nissan X-TRAIL з технологією e-4ORCE забезпечує майже ідеальний розподіл ваги й точний контроль крутного моменту для рівної та стабільної їзди. Ваші пасажири відчуватимуть максимальний комфорт, де б вони не сиділи.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПОВНИЙ ПРИВІД З 5 РЕЖИМАМИВИБИРАЙТЕ ОДИН З 5 ДОСТУПНИХ РЕЖИМІВ ЇЗДИ, ЯКІ ДОЗВОЛЯЮТЬ ВАШОМУ АВТОМОБІЛЮ АДАПТУВАТИСЯ ПРАКТИЧНО ДО БУДЬ-ЯКОЇ СИТУАЦІЇ.

РЕЖИМ ECO — ДОПОМАГАЄ ВАМ ЗБІЛЬШИТИ ДИСТАНЦІЮ МІЖ АВТОМОБІЛЬНИМИ ЗАПРАВКАМИ: Оптимізує роботу двигуна та інших функцій автомобіля, поліпшуючи загальну ефективність.

РЕЖИМ NORMAL — БАЛАНС МІЖ ПРОДУКТИВНІСТЮ ТА ЕКОНОМІЧНІСТЮ: Забезпечує комфортне керування автомобілем за будь-яких умов.

РЕЖИМ SPORT — МИТТЄВЕ РЕАГУВАННЯ ДВИГУНА: Спортивний режим покращує керованість автомобіля під час проходження звивистих поворотів.

РЕЖИМ SNOW — МЕНШЕ ПРОБУКСОВУВАННЯ КОЛІС, КРАЩЕ ЗЧЕПЛЕННЯ: Адаптує налаштування акселератора. Інтелектуальна система повного приводу також адаптується, задіюючи всі чотири колеса для початку руху [d].

РЕЖИМ OFF-ROAD — ДЛЯ ЇЗДИ ПО БРУДУ, ПІСКУ ЧИ ГРАВІЮ: Покращує зчеплення та контроль завдяки інноваційній інтелектуальній системі повного приводу.

Цифрова панель приладів
В X-TRAIL e-POWER ви можете вибирати одну з розкладок екрана на HD цифровій панелі приладів діагоналлю 12,3” [c], переглядаючи там навігацію та розважальну інформацію, а також дані про споживання енергії.
Технологія e-Pedal
Унікальна технологія e-Pedal Step від Nissan дає можливість ефективно прискорюватися та гальмувати за допомогою лише педалі акселератора на швидкості понад 10 км/год. Прибирання ноги з педалі акселератора призведе до гальмування й навіть повної зупинки автомобіля [b].

ТЕХНОЛОГІЇ ПІДТРИМКИ ВОДІЯ X-TRAIL: БЕЗПЕКА КОЖНОЇ ПОДОРОЖІ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ
СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ДИСПЛЕЇ

ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА ВІДСТЕЖУЄ СИТУАЦІЮ НА ДОРОЗІ

Проекційний дисплей
Зосередьтеся на дорозі, не відволікаючись ні на що. Оскільки інформація про обмеження швидкості, навігаційні підказки та інші дані відображаються на проекційному дисплеї 10.8″ просто перед водієм .
ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БЕЗПЕКИ ТА ПІДТРИМКИ ПІД ЧАС РУХУ

ЦІЛА НИЗКА ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ПОКЛИКАНИХ ДОПОМОГТИ ВАМ ПІД ЧАС СІМЕЙНОЇ ПОДОРОЖІ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МОЖЛИВЕ ФРОНТАЛЬНЕ ЗІТКНЕННЯ
Цу мов друга пара очей, що стежить за ситуацією на дорозі. Система може виявляти раптове сповільнення автомобіля попереду й заздалегідь повідомляти вас про необхідність зменшити швидкість [*].

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУЇЗ-КОНТРОЛЮ
Система визначає відносну швидкість вашого автомобіля та транспортного засобу попереду й відстань між ними для запобігання їх небезпечному наближенню один до одного під час руху [*].

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕННОГО ГАЛЬМУВАННЯ З ДОПОМІЖНОЮ СИСТЕМОЮ РОЗПІЗНАВАННЯ ПІШОХОДІВ
Відстежує рух попереду й може сповіщати або навіть загальмувати, щоб зупинити автомобіль у разі ризику зіткнення. Систему також оснащено технологією виявлення пішоходів, а також функцією допомоги на перехрестях, створеною для виявлення транспортних засобів, які перетинають ваш шлях [*].

АВТОМАТИЧНЕ ГАЛЬМУВАННЯ ПІД ЧАС РУХУ НАЗАД
Додає вам упевненості під час паркування. Якщо позаду вашого X-TRAIL буде виявлено нерухомий предмет під час руху назад, система може автоматично загальмувати для уникнення зіткнення [*].

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ВИЇЗДУ ЗІ СМУГИ РУХУ
Коректує рух керма у поворотах. Система також повертає ваш X-TRAIL в смугу руху за допомогою підгальмовування коліс у випадку необхідності [*].

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗАГРОЗУ ФРОНТАЛЬНОГО ЗІТКНЕННЯ
Використовує радарну технологію, щоб виявляти наближення транспортного засобу попереду й надсилати водієві звукове та візуальне сповіщення, покликане допомогти йому завчасно знизити швидкість у разі потенційного лобового зіткнення [*].

Інтелектуальна система кругового огляду
Паркуйтеся без жодних проблем завдяки круговому огляду зони навколо автомобіля. Ви отримуєте зображення крупним планом на розділеному екрані з різних перспектив — спереду, ззаду та з правого боку, а також сповіщення про рухомі об’єкти поблизу [*].
Адаптивне освітлення дороги
Подбайте про безпеку пересування вночі за допомогою фар, які автоматично регулюють освітлення, уникаючи засліплення зустрічних водіїв та відновлюючи інтенсивність світла, коли попереду нікого немає. [*]

NISSANCONNECT SERVICES

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Упевненість і комфорт
Мобільний додаток NissanConnect Services [3] надає вам віддалений доступ до найрізноманітніших функцій X-TRAIL, дбаючи про комфорт і зручність ваших поїздок. Дізнайтеся про можливості закривання автомобіля й багато інших.
Віддалене керування автомобілем
Насолоджуйтеся максимальним комфортом, налаштовуючи та керуючи функціями свого автомобіля за допомогою мобільного додатку NissanConnect Services [3]. Ви можете перевірити, чи замкнений автомобіль, блимати фарами та багато іншого [5].

НАВІГАЦІЯ ТА КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ

СПЛАНУЙТЕ ПОДОРОЖ І СТЕЖТЕ ЗА АКТУАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗАВДЯКИ X-TRAIL

Дисплей, мапи та завантаженість доріг
Знаходьте необхідний маршрут та уникайте заторів за допомогою вдосконалених мап і відстеження актуального стану завантаженості доріг [5]. Покрокові підказки можна виводити як на 12,3-дюймовий дисплей NissanConnect [2], так і на цифрову панель чи проекційний дисплей [6].
Історія та аналіз поїздок
Надає детальну інформацію про всі ваші попередні подорожі та використання пального. Ви також можете аналізувати свій стиль водіння та подолану відстань.

[a] Мінімальна/максимальна витрата палива для комбінованого WLTP (л/100 км): 5,9–6,0 Мінімальні/максимальні викиди CO2 для комбінованого WLTP (г/км): 134–136.  Необхідно адаптувати відповідно до особливостей ринку та представлених на ньому моделей.
[b] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. За певних обставин і умов деякі функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. Для отримання відомостей про правила й умови використання технологій Nissan зверніться до свого дилера Nissan або відвідайте веб-сайт www.nissan.ua
[c] Сенсорний екран з діагоналлю 12,3 дюйма з високою роздільною здатністю доступний лише в комплектації N-Connecta та вище.
[d] Ця функція не входить у стандартну комплектацію.
Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям.  Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації чи включатися додатково (за окрему плату).

[*] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. За певних обставин і умов деякі функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. Для отримання відомостей про правила й умови використання технологій Nissan зверніться до свого консультанта.
Проекційний дисплей — це технологія, за якої корисна інформація відображається на лобовому склі; таким чином водій може зчитувати її, не відводячи погляд від дороги.
Показані функції можуть входити у стандартну комплектацію чи пропонуватися додатково (за плату) залежно від класу автомобіля. Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям.

[2] Сенсорний екран з діагоналлю 12,3 дюйма з високою роздільною здатністю доступний лише в комплектації N-Connecta та вище.
[3] Для користування мобільним додатком NissanConnect Services вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти до системи за допомогою свого імені користувача та пароля. Для користування безкоштовним мобільним додаток NissanConnect Services вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-картка з підтримкою передавання даних з наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Робота всіх служб залежить від покриття мобільної мережі.
[4] Підключати мобільний телефон для користування NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Завжди слід використовувати систему відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему тільки тоді, коли це безпечно. Користувачі мають усвідомлювати, що технологія гучного зв’язку може відвернути увагу від дороги та негативно вплинути на повний контроль над автомобілем.
[5] Служби Maps & Live Traffic, Remote Control Services і Smart Alerts є платними, але вони надаються безкоштовно протягом 3 років у відповідних транспортних засобах, що підтримують служби NissanConnect. Щоб дізнатися більше, відвідайте сторінку автомобілів, що підтримують послуги, або ознайомтеся з брошурою автомобіля. Щоб отримати додаткові відомості, зверніться до свого дилера Nissan.
[6] Проекційний дисплей — це технологія, за якої корисна інформація відображається на лобовому склі; таким чином водій може зчитувати її, не відводячи погляд від дороги.
Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації чи включатися додатково (за окрему плату).

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Спасибо! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!


Зв'язатися з консультантом

Вітаю. Яке у вас питання?