м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 89 (колишня Академіка Вільямса)

Згода на обробку персональних даних

Цим надаю згоду на обробку Товариством з обмеженою відповідальністю “Ніссан Мотор Україна», що знаходиться за адресою: Україна, 01032, м. Київ, вул. Жилянська, 75-А, (далі – «Компанія») та Товариством з обмеженою відповідальністю «Елефант» (65122, Одеська обл., Одеський р-н., територіальна громада Таїровська (за межами населених пунктів) буд. №7, мас. №28) наданих мною персональних даних (далі – «Персональні дані»), а саме: ідентифікаційні дані (прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, номер контактного телефону, e-mail адреса), паспортні дані, ідентифікаційний номера платника податків, відомостей про автомобіль (марка, модель, номер кузова, номер двигуна, дата придбання, інформація про обслуговування/ремонт тощо), з метою реалізації відносин у сфері: (i) виконання гарантійних та інших зобов’язань, які виникають у зв’язку з укладенням/виконанням угод по придбанню продукції Nissan і по наданню відповідних послуг або в силу вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів та іншого законодавства України; (ii) контролю за підвищення якості обслуговування споживачів (розгляд скарг та інформаційних запитів споживачів, проведення досліджень з оцінки якості обслуговування споживачів); (iii) реклами і маркетингу (надання інформації про товари і послуги, проведення маркетингових та інших досліджень); (iv) надання послуг з технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів; (v) роздрібної і оптової реалізації запасних частин та аксесуарів до транспортних засобів; (vi) реалізації транспортних засобів.

Згода на обробку персональних даних включає надання дозволу на транскордонну передачу даних Компанії «Nissan Automotive Europe S.A.S.», Компанії «Snap-on Business Solutions Limited». Зберігання Персональних даних здійснюватиметься Компанією «Nissan Automotive Europe S.A.S.» за адресою Великобританія, Беркшир RG2 0TD, Рідінг, Імперіал Вей, Імперіум.

Погоджуюся, що надані Персональні дані використовуються виключно для вищезазначеної мети, відповідно до чинного законодавства України;  що надані мною Персональні дані, можуть бути поширені (передані) Компанією з вищезазначеною метою, третім особам, яким Компанія буде зобов’язана надати Персональні дані відповідно до чинного законодавства;  правонаступникам Компанії в разі реорганізації Компанії.  Доступ до персональних даних буде здійснюватися відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Згода на обробку персональних даних надається на умовах, зазначених вище, терміном на 10 років.

Цим також підтверджую, що я отримав(-ла) повідомлення про включення Персональних даних до бази персональних даних «Споживачі продукції Nissan» Компанії (Україна, 01032, м. Київ, вул. Жилянська, 75-А) та бази персональних даних «Контрагенти ТОВ «Елефант» (65122, Одеська обл., Одеський р-н., територіальна громада Таїровська (за межами населених пунктів) буд. №7, мас. №28) з вище вказаною метою.

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Спасибо! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!


Зв'язатися з консультантом

Вітаю. Яке у вас питання?