м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 89 (колишня Академіка Вільямса)

Дизайн Nissan Juke

Оригінальне оновлене бачення. Nissan Juke нового покоління створений зухвалим як зовні, так і всередині, невпинно притягуючи погляди. Виклик у світі дизайну
ЕКСТЕР’ЄР НОВОГО NISSAN JUKE НЕЗАБУТНІЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

ІНТЕР’ЄР НОВОГО NISSAN JUKE ПРОСТІР, СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВОДІЯ
Відчуття спортивного купе, створеного саме для водія, з усіма сучасними технологіями під рукою.

Стильний дизайн дефлекторів

Стильне підсвічування в салоні

Моноформні спортивні сидіння

Компактний кросовер КОМПЛЕКТАЦІЯ N-DESIGN: ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ СВІЙ NISSAN JUKE
Хочете, щоб ваш новий Nissan JUKE виділявся з натовпу і був справді унікальним? Комплектація N-Design створена саме для вас. З привабливими деталями екстер’єру і стильним інтер’єром ваш Nissan JUKE буде єдиним і неповторним.

В комплектації N-Design доступні різні комбінації кольорів — вибір ідеального варіанту може стати найважчим рішенням. Виберіть найкращий колір для даху, антени «плавник акули», накладок на передній і задній бампер і багато чого іншого, щоб зробити ваш Nissan JUKE ідеальним відображенням вашого стилю.

 

ВИРАЗНІ ІНТЕР’ЄРИ В КОМПЛЕКТАЦІЇ N-DESIGN

Виберіть сміливий помаранчевий, стриманий чорний або ж елегантниий білий колір інтер’єру.

Сучасні технології навколо вас Bose® personal® plus

Дозвольте огорнути себе звуком. Завдяки динамікам Bose® Ultra Nearfield™, вбудованим у підголівники передніх сидінь (доступні у деяких комплектаціях), ви отримуєте вражаючу якість звуку та унікальний досвід керування. Ви також можете поділитися цим досвідом з іншими пасажирами, якщо захочете.

[1] Деякі деталі шкіри можуть містити штучну шкіру.
[2] Звукова система Bose® Personal® доступна лише у певних комплектаціях.
[3] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин та умов. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження.
Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції). Функції доступні залежно від версії автомобіля: у стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Спасибо! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!


Зв'язатися з консультантом

Вітаю. Яке у вас питання?