м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 89 (колишня Академіка Вільямса)

Дизайн — Nissan X-Trail

СТИЛЬНІ ПРИГОДИ У НОВОМУ X-TRAIL

Ваші подорожі не матимуть жодних меж. Абсолютно новий Nissan X-TRAIL подарує вам унікальні враження від керування автомобілем. Завдяки витонченим світлодіодним фарам, фірмовій радіаторній решітці і виразному дизайну капота навіть поїздка до магазину викликатиме захоплення.

ЕКСТЕР’ЄР

ДЕТАЛІ, ЯКІ РОБЛЯТЬ АВТОМОБІЛЬ БЕЗПОМИЛКОВО ВПІЗНАВАНИМ

Удосконалена аеродинаміка та зухвала решітка радіатора V-motion нового X-TRAIL безпомилково відтворюють фірмові лінії впізнаваного дизайну Nissan. Цей електрифікований сімейний позашляховик ніколи не залишиться непоміченим.

СВІТЛОДІОДНІ ПЕРЕДНІ ФАРИ

РЕШІТКА V-MOTION

ЗАДНІ ЛІХТАРІ-БУМЕРАНГИ

ПАНОРАМНИЙ ДАХ ІЗ ЛЮКОМ

ПРОСТІР ДЛЯ 7 ЛЮБИТЕЛІВ ПРИГОД

Завітайте у світ простору, якості, комфорту й практичності. Посадіть в автомобіль дітей і назавжди забудьте про суперечки щодо «найкращого місця» — у цьому електрифікованому 5- чи 7-місному позашляховику знайдеться місце для кожного. Абсолютно новий Nissan X-TRAIL створений для сімейних поїздок.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

ВИШУКАНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ КОМФОРТУ ВСІЄЇ СІМ’Ї

МОДУЛЬНІСТЬ БАГАЖНОГО ВІДСІКУ

ЗАВАНТАЖУЙТЕ АВТОМОБІЛЬ НА ПОВНУ

КОНФІГУРАЦІЯ КРІСЕЛ

Підберіть ідеальне розташування сидінь для всієї родини: від 2 до 5 пасажирів або обирайте 7-місну комплектацію. Сидіння другого ряду складаються в пропорції 60:40 або 40:20:40, і забезпечують оптимальний комфорт для пасажирів заднього ряду.

БАГАЖНИЙ ВІДСІК

Велика місткість багажного відсіку X-TRAIL та продумані деталі допомагають транспортувати багаж. Адаптивні панелі для організації багажу пропонують 16 конфігурацій для ще більшої практичності.

КОМФОРТ

X-TRAIL ПОДБАЄ ПРО КОЖНОГО ЧЛЕНА СІМ’Ї

Система ISOFIX
Оснащений 4-точковим кріпленням ISOFIX для дитячих крісел; усередині достатньо місця для використання декількох дитячих крісел на другому ряду сидінь.

Система BOSE PREMIUM
Насолоджуйтеся глибокими, потужними басами та чітким і реалістичним звучанням завдяки звуковій системі преміум-класу Bose [1] з 10 динаміками.

Центральна консоль
Доступна у всіх комплектаціях. Це елегантне практичне місце зі світлодіодним підсвічуванням для зберігання дрібниць.

ТРИЗОННЕ КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ

Ситема тризонного кондиціонування повітря забезпечує комфорт для всіх пасажирів. Пасажири на переднбому та задньому сидіннях можуть самостійно вибирати бажану температуру повітря [2].

СОНЦЕЗАХИСНІ ШТОРКИ

Захистіть пасажирів задніх сидінь від надмірного тепла й сонця завдяки вбудованим у задні двері сонцезахисним шторкам, щоб кожен міг комфортно відпочити, доки ви кермуєте.

[1] Ця функція не входить у стандартну комплектацію.
[2] Входить у стандартну комплектацію для Tekna; додаткова опція для Acenta та N-Connecta.
Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації чи включатися додатково (за окрему плату).

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Спасибо! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!


Зв'язатися з консультантом

Вітаю. Яке у вас питання?