м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 89 (колишня Академіка Вільямса)

E-4ORCE: новий погляд на повнопривідні автомобілі — X-Trail


ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ ПОТУЖНОСТІ ТА КОНТРОЛЬОВАНОСТІ ДЛЯ ПЛАВНОСТІ РУХУ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ.

Точність. Збалансованість. Потужність
Навіть якщо на вашому шляху трапиться вкрита кригою ділянка, контроль залишатиметься у ваших руках. З оновленою технологією повного приводу e-4ORCE ви подолаєте будь-яке дорожнє покриття, вишукано впоравшись навіть із несприятливими обставинами.

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ПРИНЦИП РОБОТИ E-4ORCE?

Потужність подвійного мотора
Завдяки двом електромоторам — на передній та задній осях — вага розподіляється практично ідеально, запобігаючи розгойдуванню автомобіля. Обидва мотори підтримують рекуперативне гальмування, спрацьовуючи синхронно для ще більш плавної їзди.

Усі чотири колеса працюють незалежно одне від одного
Технологія повного приводу e-4ORCE контролює крутний момент і гальмування для кожного колеса окремо, віддаючи перевагу тим, у яких найкраще зчеплення. Це допомагає легко долати підйоми та зменшувати радіус поворотів.

Пристосовується до будь-яких умов
Технологія e-4ORCE реагує до 10 000 разів на секунду, постійно пристосовуючись до мінливих умов і викликів дорожнього покриття, віддаючи контроль над кожним рухом у ваші руки.

ЗА ЯКИХ УМОВ ТЕХНОЛОГІЯ E-4ORCE НАЙЕФЕКТИВНІША?

На крутих гірських дорогах
Навіть коли вам на шляху зустрічаються різкі повороти на підйомах, ви однаково можете не переживати й довіритися автомобілю. Завдяки інтелектуальному контролю крутного моменту ви обертаєте кермо, докладаючи мінімум зусиль, а ваш автомобіль м’яко входить у поворот, не відриваючи коліс від покриття.
За будь-яких умов
Несподівана зміна погоди не змусить вас гарячкувати. Завдяки технології e-4ORCE та її чутливому контролю ви можете адаптуватися до будь-яких умов, адже автомобіль уже оснащено режимами їзди в умовах снігу чи на бездоріжжі.

Для щоденних пересувань
Ви відчуваєте, що на перехресті з круговим рухом автомобіль не розхитується. А на швидкісному шосе ви з легкістю випереджаєте інші автомобілі. А під час гальмування рівномірний розподіл ваги дає змогу зупинитися настільки плавно, що навіть не проллється ваша кава.

АВТОМОБІЛІ З ТЕХНОЛОГІЄЮ E-4ORCE

НОВИЙ NISSAN X-TRAIL

НОВИЙ NISSAN ARIYA

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Спасибо! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!


Зв'язатися з консультантом

Вітаю. Яке у вас питання?