м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 89 (колишня Академіка Вільямса)

Особливості Nissan QASHQAI

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУЛА НАСТІЛЬКИ ЗВАБЛИВОЮ

Оцініть чіткість зображення проекційного дисплея* діагоналлю 10,8’’, що виводить зображення на вітрове скло, повністю цифрової панелі приладів діагоналлю 12,3’’ та дисплея NissanConnect* діагоналлю 9’’ стандарту HD** з підтримкою високотехнологічних підключених сервісів. Три великі екрани працюють разом з ідеальною синхронізацією задля більш безпечної, чіткішої та оптимізованої керованості.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ* ДІАГОНАЛЛЮ 10,8’’ З ВИВЕДЕННЯМ ЗОБРАЖЕННЯ НА ВІТРОВЕ СКЛО. Завдяки можливості бачити критично важливу інформацію, не відриваючи очей від дороги, цей великий проекційний дисплей, що виводить зображення без жодних спотворень, підвищує рівень безпеки та комфорту водіння.

ПОВНІСТЮ ЦИФРОВА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ* ДІАГОНАЛЛЮ 12,3’’ Дисплей високої роздільної здатності пропонує широкі можливості для налаштування відповідно до настрою чи потреб водія. Відображення всієї інформації в одному місці сприяє підвищенню безпеки. На вибір доступні звичайний режим огляду з традиційними круглими
циферблатами або режим покращеної видимості зі збільшеною центральною зоною дисплея.


ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СВІТОМ

Вдосконалені мапи та відстеження актуального завантаження доріг
Діставайтеся пункту призначення швидко й без зайвих клопотів. Новий Qashqai дає вам можливість обрати оптимальний маршрут, уникаючи заторів. [3]

Технічний стан автомобіля
Ви можете перевіряти поточний тиск у колесах вашого Nissan Qashqai та отримувати сповіщення в разі виходу з ладу якоїсь із систем. [1]
БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

Кожен новий Qashqai оснащений передовими технологіями безпеки, що стежать за дорогою, дбають про безпеку всіх пасажирів та гарантують вам максимальний душевний спокій.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Підтримує задану вами дистанцію. Він визначає відстань до автомобіля попереду і контролює прискорення та уповільнення, автоматично підтримуючи достатню дистанцію слідування в межах заданої вами швидкості.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗАГРОЗУ ФРОНТАЛЬНОГО ЗІТКНЕННЯ

Відстежує до двох автомобілів попереду. У разі виявлення раптового уповільнення автомобіля попереду система за допомогою звукових та візуальних сигналів попереджає про необхідність пригальмувати.

СИСТЕМА ПРЕВЕНТИВНОГО УТРИМАННЯ У СМУЗІ РУХУ

Комплекс технологій, який допоможе запобігтивипадковому зміщенню за межі власної смуги. В екстреній ситуації система допомагає утримувати автомобіль у смузі руху шляхом втручання у рульове управління або застосування гальм.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Відстежує наявність транспортних засобів і пішоходів перед автомобілем, допомагаючи уникати зіткнень або пом’якшувати їх наслідки.

Ви не повинні покладатися виключно на функції систем допомоги водієві. За певних умов та обставин різні функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження.

ПРОЛИЙТЕ СВІТЛО НА БЕЗПЕКУ

Новий Qashqai – один із перших автомобілів у своєму сегменті, оснащений системою адаптивного дальнього світла. Ця система ділить пучок дальнього світла на 12 окремих сегментів, автоматично вимикаючи ті з них, що можуть засліпити водіїв інших транспортних засобів. Завдяки цьому досягається максимальна видимість для вас та максимальна безпека інших учасників дорожнього руху.

ВУЗЬКИЙ МАЙДАНЧИК? ЖОДНИХ ПРОБЛЕМ

Якщо ви ненавидите паркуватися, новий Qashqai вам сподобається. Новий цифровий монітор кругового огляду* високої роздільної здатності забезпечує круговий огляд зони довкола автомобіля і дає змогу перемикатися між режимами відображення з фокусуванням на ділянках попереду, позаду або з боку бордюру, посилюючи відчуття впевненості й контролю під час паркування. 4 камери високої роздільної здатності забезпечують чіткіше відображення ділянок довкола під час маневрування з малою швидкістю та в ході паркування, дозволяючи почуватися безпечніше.

ПРОСТІР ДЛЯ КОЖНОГО. І НАВІТЬ БІЛЬШЕ

Новий Qashqai поєднує просторий інтер’єр з компактним екстер’єром, який буде зручним в умовах міста завдяки покращеній маневреності. Пасажири автомобіля насолоджуються комфортом збільшеного салону, що за рівнем простору належить до кращих у своєму сегменті. Кут відкривання задніх дверей, що становить 85°, полегшує встановлення дитячого крісла, до того ж автомобіль отримав ряд продуманих деталей на кшталт двох USB–роз’ємів* для пасажирів заднього ряду сидінь. Крім того, напрочуд місткий багажний відсік дає змогу з комфортом подорожувати з родиною чи друзями на будь-які відстані, насолоджуючись збільшеним простором.

НЕСПОДІВАНО МІСТКИЙ БАГАЖНИК

Збільшений багажний відсік нового Qashqai готовий перевезти практично все, що може вам знадобитися. Дві полиці багажного відсіку (обидві – двосторонні, одна сторона легко і повністю миється) пропонують 16 варіантів конфігурації багажного відсіку для максимальної зручності транспортування будь-яких вантажів. Продумані функції, такі як кришка багажного відсіку з електроприводом з функцією безконтактного відкривання* та великий кут відкривання задніх дверей, максимально полегшують завантаження й розвантаження, тож ви не будете марнувати свій цінний час.

ПРОДУМАНА ВНУТРІШНЯ БУДОВА

У ході розробки нового Qashqai основні зусилля були спрямовані на оптимізацію конструкції та двигуна з метою покращення ходових якостей та зниження витрати пального. Нова платформа пропонує видатну маневреність та комфорт. Жорсткіша конструкція забезпечує покращені динамічні характеристики та рівень безпеки, тоді як використання великої кількості алюмінієвих панелей кузова дозволило знизити вагу задля економії пального.

УДОСКОНАЛЕНА ПІДВІСКА
У ході розробки нового Qashqai основні зусилля були спрямовані на оптимізацію конструкції та двигуна з метою покращення ходових якостей та зниження витрати пального. Нова платформа пропонує видатну маневреність та комфорт. Жорсткіша конструкція забезпечує покращені динамічні характеристики та рівень безпеки, тоді як використання великої кількості алюмінієвих панелей кузова дозволило знизити вагу задля економії пального.

АЛЮМІНІЄВІ ПАНЕЛІ ДВЕРЕЙ І КАПОТА
Легші алюмінієві панелі дверей і капота сприяють зниженню ваги та, як наслідок, зменшенню викидів CO2. В новому Qashqai встановлюється підвіска Multi-Link, яка забезпечує високий комфорт і можливість водіння в динамічному стилі з покращеною маневреністю.

ПОПЕРЕДНІ ТЕХНІЧНІ ДАНІ
1,3 DIG-T 6MT 1,3 DIG-T Xtronic
Привід 2WD передній 4WD
Кількість місць 5
ДВИГУН
Двигун HR13 (турбо)
Об’єм двигуна см³ 1 332
Кількість циліндрів 4
Максимальна потужність кВт (к.с.) / об. хв 96 (130) / 5 500 110 (150) / 5 500
Максимальний крутний момент Нм / об. хв 240 / 1 600-3 500 250 / 1 600-3 750
Рекомендований тип пального Бензин не нижче А95
Система вприскування Пряме вприскування
Норма викидів вихлопних газів Euro6b
ШАСІ
Підвіска передня MacPherson
задня Багатоважільна
Рульове управління Електропідсилювач
Гальмівна система Підсилювач гальмування Nissan Brake Assist, антиблокувальна система
гальмування ABS і система розподілу гальмівних зусиль EBD
Передні та задні дискові гальма
Розмір шин 215/ 65 R17 — 235/ 55 R18 — 235/ 50 R19
МАСА І ГАБАРИТИ
Споряджена маса мін/ макс кг 1 330 / 1 570
Допустима повна маса кг 1 935 / 2 040
Макс. маса буксирування з гальмами кг 1 400 1 800
Макс. маса буксирування без гальм кг 700 725 750
Довжина мм 4 425
Ширина (без дзеркал / із дзеркалами) мм 1 835 / 2 084
Висота мм 1 625
Колісна база мм 2 665
Мінімальний дорожній просвіт мм 180
Мінімальний радіус розвороту по колесах м 5,55
Об’єм багажного відділення л 504 ACENTA: 504

N-CONNECTA/ TEKNA: 479

TEKNA+: 436

Об’єм паливного бака л 55
ПАЛИВНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ*** І ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Орієнтовна витрата пального — місто л/ 100 км 8,5 7,5 8,0
Орієнтовна витрата пального — траса л/ 100 км 5,2 5,3 6,5
Орінтовна витрата пального — комбінований режим л/ 100 км 6,4 6,1 6,7
Викид CO2 — місто г/ км 192 169 180
Викид CO2 — траса г/ км 118 119 129
Викид CO2 — комбінований режим г/ км 146 138 148
Максимальна швидкість км/ год 196 199 198
Розгін 0-100 км/ год с 10,2 9,2 9,9

*Доступність оснащення залежить від версії (може входити до стандартної комплектації або пропонуватися виключно як опція за доплату).
**Сенсорний екран діагоналлю 9’’ стандарту HD доступний тільки у версії N-Connecta та комплектаціях вищого рівня.

Зображення та описи призначено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації, або бути доступні як додаткові опції (за додаткову плату).
[1] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин і умов. Застосовується обмеження швидкості та інші обмеження. Щодо правил і умов використання технологій Nissan, будь ласка, зверніться до свого дилера Nissan або відвідайте веб-сайт www.nissan.ua
[2] Підключати мобільний телефон для використання NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему тільки тоді, коли це безпечно. Користувачі мають усвідомлювати, що технологія гучного зв’язку може відвернути увагу від дороги, що негативно вплине на повний контроль над автомобілем.
[3] Функції доступні залежно від версії автомобіля: в стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).

(2) Термін безкоштовного користування сервісами Maps & Live Traffic, Remote Control Services та Smart Alerts становить 3 роки. Термін безоплатного користування сервісами Driving History & Analysis, Nissan Help & Assistance становить 7 років (залежно від моделі та/або комплектації).
Для користування сервісами NissanConnect Services ви повинні мати обліковий запис користувача NissanConnect Services та зареєструватися й увійти до NissanConnectServices з використанням свого імені користувача і паролю. Для користування безкоштовним додатком NissanConnect Services вам потрібен смартфон під керуванням сумісної версії операційної системи iOS чи Android та SIM-карта з підтримкою послуги передачі даних, а також договір про користування мобільним зв’язком між вами та вашим постачальником послуг мобільного зв’язку. Функціонування сервісів залежить від покриття мережі мобільного зв’язку.
Підключати мобільний телефон для користування NissanConnect можна тільки за умови, що автомобіль припаркований у безпечному місці. При користуванні системою слід завжди дотримуватися правил дорожнього руху. Водії повинні користуватися системою тільки за умови, що це безпечно. Користувачі повинні пам’ятати, що система гучного зв’язку може відволікати від ситуації на дорозі та негативно впливати на можливості повноцінного контролю над автомобілем.

**Фактичні результати можуть відрізнятись залежно від факторів, таких як погодні умови, стиль водіння, навантаження автомобіля, будь-які аксесуари, встановлені на автомобілі, тощо.

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Спасибо! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!


Зв'язатися з консультантом

Вітаю. Яке у вас питання?